Formy protestu.....
6
Dzisiaj przyjmowałem w POZ-cie razem z "Panią Kardiolog".
Piszę recepty na 100% i przyjmuję zarejestrowanych do mnie pacjentów.....
Nagle stwierdzam ,że dostaję karty z konsultacjami Pani kardiolog z dnia dzisiejszego.
Pacjenci proszą o recepty bo Pani kardiolog odsyła do lekarza rodzinnego po ich
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.