Informacja o strajku receptowym w Małopolsce

2
Generalnie protest w Małopolsce ma się dobrze. Do protestu przystąpiły szpitale i poradanie POZ. Oczywiście wszędzie są naciski aby nie wypisywać recept na wzorze NIL. Protest prowadzony jest na pewno w Gorlicach, Nowym Sączu, Nowym Targu, Wadowicach, Andrychowie, Oświęcimiu, Chrzanowie, Krakowie, Chełmku i Bóg wie gdzie jeszcze. W szpitalu JPII, Oświęcimiu trzymają się mocno. Wypisywane są leki nierefundowane na receptach OZZL. Wszyscy dyrektorzy twierdzą twierdzą, że nie ma protestu w województwie i w kraju, a jedynie w ich szpitalu. Mamy też pierwszą sprawę u RPP, w razie potrzeby pomocy koledze prosimy o pomoc Zarząd Krajowy, Izby Lekarskie, jest też możliwość zbiórki wśród kolegów lekarzy. W mediach niestety starają się po pierwsze zbagatelizować problem, w niektórych problem protestu w ogó
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.