Media o proteście lekarzy
5
Media internetowe o proteście lekarzy
jeżeli już w ogóle podejmują temat, to w negatywnym kontekście:
„Medycy się wściekli i rozpoczęli protest, tak jak zapowiadali. I niestety także horror pacjentów rozpoczął się zgodnie z planem.”
„Znów uderzyli w pacjentów!”
Komentarze internautów pod dyktando mediów są jeszcze bardziej skrajne:
„Lekarze wydrukowali swoje druki recept. Być może następnym posunięciem będzie drukowanie swoich pieniędzy.”
„Jak lekarzom poprzewracalo sie w glowach i traktuja nas jak polglowkow, to nalezaloby ich
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.