Media o proteście lekarzy

5
Media internetowe o proteście lekarzy jeżeli już w ogóle podejmują temat, to w negatywnym kontekście: „Medycy się wściekli i rozpoczęli protest, tak jak zapowiadali. I niestety także horror pacjentów rozpoczął się zgodnie z planem.” „Znów uderzyli w pacjentów!” Komentarze internautów pod dyktando mediów są jeszcze bardziej skrajne: „Lekarze wydrukowali swoje druki recept. Być może następnym posunięciem będzie drukowanie swoich pieniędzy.” „Jak lekarzom poprzewracalo sie w glowach i traktuja nas jak polglowkow, to nalezaloby ich
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.