Protest a Sumienie Lekarzy
7
Moim zdaniem PIECZĄTKA to dobry pomysł i właśnie żeby wszyscy lekarze zaczęli to stosować bo tak:
nie naruszamy bezpośrednio umów z NFZ-em w POZ, Poradniach, Szpitalach bo np nie znamy chpl i nie wiemy o co w tym chodzi,
po drugie 100% recepta uderza przede wszystkich w PACJENTA a nie w NFZ a powinno być na odwrót!
NFZ zaciera ręce bo kasa mu spływa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.