PROSIMY SIECIÓWKI O ZAANGAŻOWANIE SIĘ W NEGOCJACJE !!!

7
Ile tak można wytrzymać bez decyzji ?..... znacznie szybciej by poszło, gdyby sieciówki nam pomogły, doceniamy neutralność, ale pomoc byłaby NIEOCENIONA !!!!!!
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.