" Divide et impera " - Dziel i rządź

36
Może się Wam narażę ale........... UWAŻAM ,ŻE - Przepisywanie recept w ramach protestu na 100% na zasadzie "WSZYSTKIM JAK LECI" to NONSENS......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NFZ tylko na to czeka ( DWIE PIECZENIE PRZY JEDNYM OGNIU )........! - oszczędności w NFZ na nagrody i etaty są - SĄ i to OGROMNE....!!! - możliwość karania lekarzy jest - JEST - lekarze sami się o to proszą..!!! - skłócenie środowiska lek
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.