" Divide et impera " - Dziel i rządź
36
Może się Wam narażę ale...........
UWAŻAM ,ŻE - Przepisywanie recept w ramach protestu na 100% na zasadzie "WSZYSTKIM JAK LECI" to NONSENS......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NFZ tylko na to czeka ( DWIE PIECZENIE PRZY JEDNYM OGNIU )........!
- oszczędności w NFZ na nagrody i etaty są - SĄ i to OGROMNE....!!!
- możliwość karania lekarzy jest - JEST - lekarze sami się o to proszą..!!!
- skłócenie środowiska lek
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.