Ja się pytam gdzie jest prezes NIL i OZZL?

50
Jak w tytule. Gdzie są? Dlaczego nie reagują? Bo niestety z żalem stwierdzam, że do najważniejszego egzaminu "Protest lekarzy lipiec 2012" jesteśmy totalnie nieprzygotowani! W przeciwieństwie do strony rządzącej. Oni odrobili lekcję, znakomicie wykorzystali ostatnie pół roku i teraz patrzą na zbliżające się zwycięstwo. Co zrobili? - podzielili lekarzy (znakomite posunięcie) na tych pracujących w szpitalach i nzozach oraz na lekarzy przyjmujących prywatnie; - każda z tych grup biorąc udział w proteście w zasadzie walcząc o swoje dobro walczy przeciwko sobie (lekarze prywatni mogą stracić pacjentów, ci w szpitalach i innych miejscach są narażenie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 50 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.