"Bo w jedności tylko siła, Żeby tylko jedna była"

0

Tak przy okazji najnowszego stanowiska SLP się mi piosenka Jacka Kleyffa przypomniała...znam głownie z wykonania naszego kolegi Kuby Sienkiewicza: http://p

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.