NFZ straszy lekarzy tym razem za pomocą pracodawców!
30
Witam. W dniu 3 lipca rano, w drugim faktycznym dla mnie dniu protestu, do POZu, w którym pracuję popołudniami, już PRZED POŁUDNIEM zadzwonił telefon, w którym odezwał się arogancki pan, pracownik NFZ. Nie prosił do telefonu kierownika. Zdumionej rozmową pielęgniarce(!) oświadczył, że NZOZ ma umowę z NFZ i jest zobowiązane do świadczenia usług, w tym prawidłowego wypisywania recept i prezes powinna zdyscyplinować swoich lekarzy do wypisywania recept z refundacją, wypełniając tym samym kontrakt z NFZ. Stało się to po jednym dniu (popołudniu) wypisywania przeze
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 30 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.