Zaostrzenie protestu - leki bezpłatnie zamiast na 100%
20
Czy większość z Was nie sądzi, że obecna forma protestu jest mało efektywna, marginalizowana przez media i coraz bardziej "odbija się" na naszej reputacji ?
Uważam, że obecny protest miałby o wiele większy wydźwięk i do tego pozytywny dla naszego środowiska, gdybyśmy obecnie uznali, że pacjent jest ofiarą w wojnie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 20 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.