lekarz zarobi 25 złotych za...

9
Co sądzicie o pomyśle nfz żeby lekarz zarobił 25 złotych za "poprawę" błędnie wypisanej recepty przez lekarza protestującego pod warunkiem przekazania tejże
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.