05.07.2012 Umowy refundacyjne- jeszcze jedna refleksja.
5
Drodzy Koledzy!
Taka refleksja: podpisując umowy z NFZ bierzecie odpowiedzialność finansową (niemałą). Natomiast wypisując recepty refundowane pracujecie za kogoś (za urzędnika) i nie dostajecie z tego powodu ŻADNEGO wynagrodzenia. Idąc tym tropem- główna księgowa w firmie odpowiada swoim majątkiem- i dlatego dostaje odpowiednio wysoką pensję. My
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.