Kto dyskryminuje lekarzy w Polsce?
19
Sami się dyskryminujemy! Bo:
1- nie stworzyliśmy zwartej i silnej korporacji zawodowej / proszę sobie przypomnieć frekwencję na zebraniach wyborczych/
2- nie wymagaliśmy / czy nie dopuściliśmy do tego/ aby izby aktywnie pilnowały naszych zbiorowych interesów i współpracowały ze związkiem zawodowym.
3- zbyt łatwo uwierzyliśmy , że pracując na własny rachunek w takich warunkach damy sobie ze wszystkim radę.
4- naiwnie i służalczo zgodziliśmy się na narzucanie nam kuriozalnych
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 19 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.