Kto dyskryminuje lekarzy w Polsce?

19
Sami się dyskryminujemy! Bo: 1- nie stworzyliśmy zwartej i silnej korporacji zawodowej / proszę sobie przypomnieć frekwencję na zebraniach wyborczych/ 2- nie wymagaliśmy / czy nie dopuściliśmy do tego/ aby izby aktywnie pilnowały naszych zbiorowych interesów i współpracowały ze związkiem zawodowym. 3- zbyt łatwo uwierzyliśmy , że pracując na własny rachunek w takich warunkach damy sobie ze wszystkim radę. 4- naiwnie i służalczo zgodziliśmy się na narzucanie nam kuriozalnych
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 19 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.