NRL zawiesiła swój udział w proteście. My walczymy dalej.

76
Dziś miały miejsce 2 wazne wydażenia - posiedzenie Prezydium NRL, na którym podjęto deczyję o zawieszeniu protestu, oraz posiedzenie Prezydium ZK OZZL, które postanowiło że protest bedzie kontynuowany. Jestem zbulwersowany decyzją Prezydium NRL o zawieszeniu protestu. Uważam że jest to decyzja zła i sprzeczna z interesami naszego środowiska. Decyzja OZZL jest oczywista. Mam nadz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 76 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.