niczego dzisiaj nie paliłem a ogarnia mnie śmiechawa
45
Dobra, no to trochę kija w mrowisko. Albo dziegciu do miodu. Albo prawdy subiektywnej. Czyli mojej. Prawdy płynącej z głowy mej, czyli z niczego.
Nie logowałem się na K24 dłuższy czas. nie ma więc przesadnie nabożnych deklaracji do prawd tu obecnie głoszonych. Prawd o proteście, prawd o refundacji, prawd o mojej codziennej aktywności. O proteście słyszałem ze źródeł odeległych od K24. I wierzcie lub nie, zawsze brałem udział we wszystkich protestach. Ale ten od początku wydaje mi się głupi. A gdy dowiedziałem się, że NRL go popiera, to nawet nie miałem wątpliwości.
Nie chodzę po lekarzach, bo nie choruję. A jeżeli kiedyś juz musiałem, to zawsze leczyłem się na solidarność zawodową, nie na nfz. Ostatnio najczęściej choruje moje auto. I nie bardzo sobie wyobrażam, abym mojego ulubionego mechanika rozumiał, gdyby za swoją usługę kazał mi więcej płacić, imputując jeszcze, że to równiez dla mojego dobra. Prędzej zrozumiałbym go, gdybym zastał zamknięty wasztat i kartkę na drzwiach, że strajkuje, bo się nie zgadza. Tymczasem my, już kolejny raz usiłujemy rozegrać nasz protest, uderzając bez
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 45 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.