"Ja stanowczo protestuję"...
11
Ostatni tydzień naszych lipcowych "protestów" skojarzył mi się z pewną sceną... Być może to daleko idąca paralela, ale jeden jej fragment jest chyba odzwierciedleniem aktualnego podejścia lekarzy do wszelkich refundacji, ZUS ZLA, nowych umów z NFZ-tem etc.
Rzeczony fragment znalazłem na YT (przep
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.