Znam miejsce, gdzie REFUNDUJĄ

86
MOŻE TO Z POWODU UPAŁU ALE: Zupełnie nie rozumiem paniki powstałej po zawieszeniu protestu przez Izby. Jak wszyscy wiemy to Organizacja działająca fikcyjnie w obrębie strefy biurokratycznej, bez związku ze środowiskiem lekarskim. Żaden znany mi lekarz nigdy nie protestował ponieważ jest to ze szkodą dla naszych umiłowanych pacjentów. Protest jest nagłaśniany przez media, dla ukrycia problemów przed jakimi stają obecnie pacjenci. Lekarz NIE PROTESTUJĄ i NIE PROTESTOWALI tylko NIE PODPISUJĄ umów z NFZ, które są umowami cywilnymi i do, których w wolnym kraju nikt nikogo nie może zmusić. Wszyscy chcemy pozbyć się pro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 86 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.