pisanie leków na 100% to zły pomysł-może inne propozycje protestu?
23
Dlaczego?
1. nastawiamy przeciw sobie pacjentów, a w zasadzie całe społeczeństwo (vide różne komentarze w necie, pacjentów "kumatych" jest b. mało)
2. dzięki nam oszczędza NFZ - będzie więcej na ich premie, siedziby, szkolenia - nie mają więc interesu w szybkim zakończeniu protestu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.