Abp Skworc: Zawodzi NFZ, brakuje empatii

23
Abp Skworc: Zawodzi NFZ, brakuje empatii AK 09.07.2012 Trzeba apelować do urzędników o więcej empatii dla ludzi chorych, by czuli się w naszym państwie bezpiecznie - powiedział 6 lipca ks. abp katowicki Wiktor Skworc na Jasnej Górze uczestnikom organizowanej przez Apostolstwo Chorych, ogólnopolskiej pielgrzymki osób chorych, niepełnosprawnych. - Zawodzą ludzkie zabezpieczenia dotyczące człowieka chorego.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.