z OZZL sie wypisalem, 40zl dla pijaka pod sklepem

7
jak w temacie, szkoda, ze nie mozna tez z Izby bo ta tez nie wie chyba po co istnieje. I uwierzcie mi ze taki pijak pod sklepem moze okazac 100 krot
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.