Zawieszenie protestu

35
A ja się czuję kolejny raz wykiwana przez nasze Izby. Zawieszamy protest, i co??? Najpierw robią tysiącom ludzi nadzieję, że wreszcie przestaniemy być wyrobnikami NFZ'ów za friko i okazuje się, że panowie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 35 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.