Czyzby NFZtowi zalezalo na wykonczeniu sieciowek? Piszemy na 100%, pacjenci przestana chodzic..NFZ zadowolony..
25
My tu będziemy sie pocić, żeby się nie dac kierownikom sieciowek, a NFZ tym ba
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 25 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.