Mój prywatny protest
30
Dotychczasowe formy protestu były raz bardziej, raz mniej skuteczne, w większości zależało to stopnia zorganizowania nas samych. Nie czekając na dalszy rozwój wypadków obmyslam własny sposób uporania sie z NFZ-tem.
Jego najwyzszyym celem jest jedno - oszczędności za wszelką cenę, wg tego jest rozliczany przez rząd. Nasze działania jak dotychczas były raczej zbieżne: nie refundować, wpisywać nazwy międzynarodowe, nierefundowane od
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 30 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.