Trzeba do sądu!
23
Ponawiam pomysł, by z NFZ i MZ rozmawiać wyłącznie w sądzie. Rozlazłe i niewyraźne protesty,pisma, stanowiska i petycje są źródłem frustracji i wyrazem bezsilności lekarzy. Dodatkowo często dostaje się aptekarzom i nawet jeśli słusznie, to raczej powinniśmy zrobić z nich sojusz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.