Człowiek ma prawo się pomylić....
21
jak wyżej. Publicznie, z ust najwyższych, w mediach ogólnopolskich, w czasie najlepszej oglądalności, ciagle to słyszymy...
Mam propozycję - zbierajmy te publiczne wypowiedzi, bo wynika z nich, że każdy, poza lekarzem, ma prawo się pomylić i nie być ukaranym. Dobrze byłoby, tak na wszelki wypa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.