Gazeta Lekarska ?

7
Czytając ten periodyk zawsze się zastanawiam czemu on służy ? Ostatecznie poza prawem do pracy na rzecz NFZ lekarze jako obywatele mają jakieś prawa. Przeglądając materiały archiwalne dotyczące wynagrodzenia za pracę były w wielu wydaniach tej gazety przemilczane. Powodem milczenia była praca zarobkowa na 6-10 etatach jednocześnie, czyli faktycznie żadnym. Do czasów powstania PZ, lekarze byli bardzo zadowolenia z zarobków, które przy pracy na
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.