CZY JA SIĘ DOPROSZĘ O TEN STRAJK WŁOSKI !!!!??????

24
mówię od razu - JAKO OPCJA - NIE OBOWIĄZEK O P C J A dla tych, którzy z różnych przyczyn podpisali lu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.