CZY JA SIĘ DOPROSZĘ O TEN STRAJK WŁOSKI !!!!??????
24
mówię od razu -
JAKO OPCJA - NIE OBOWIĄZEK
O P C J A
dla tych, którzy z różnych przyczyn podpisali lu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.