Uświadamiajmy pacjentów - pół roku na PR
17
Mamy trochę czasu. Część pacjentów jest zdolna pojąć przewrotność ustawy refundacyjnej. Mówmy i informujmy choćby to miało zająć dodatkowe 2 minuty. Przykład: Był dziś u mnie kulturalny pacjent z pytaniem "do kierownika" - "dla czego lekarz w mojej przychodni wypisał mu LozapHCT na 100%, skoro jest ubezpieczony, ma potwierdzone nadciśnienie a lek jest na zniżkę?". Odpowiedziałem, że owszem lek jest na zniżkę ale dzięki rozczochranej - nie w jego (i 90% innych pacjentów) przypadku. Miał pan pecha, że dwa
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 17 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.