PACJENCI
58
W tym poście piszcie o opiniach , pomysłach i zdaniu Waszych pacjentów na temat protestu, ustawy refundacyjnej i ochrony zdrowia.
Dzisiejsze uwagi pacjenckie na gorąco, z działki psychiatrycznej:
Pacjenci:
Pomijam schizofreników- to zupełnie 'insza inszość" z leczeniem, brakiem poczucia choroby, oszukiwaniem lekarza itp.
Pozostali pacjenci g
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 58 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.