please, uczmy się na błędach.....
13
od 2 dni dyskutujemy od umowach, jedni mają pretensje, ze nie udźwignęłam całego protestu, inni rozumieją, inni są załamani...
kochani - wszyscy moi towarzysze różnorodnej, lecz wspólnej niedoli.
UCZMY SIĘ NA BŁĘDACH.
wypomina mi się, że tyle gadałam, a podpisałam. no pewnie, głupio to wyglada, tylko -
GDYBYŚMY NIE CZEKAJĄC NA LIPIEC LUB INNE ŚWIĘTE NIGDY ZROBILI COŚ W MIĘDZYCZASIE, KULI ŻELAZO, PÓKI GORĄCE - nie musiałabym podpisywac umowy.
GDYBYŚMY NEI WYBIERALI JAKO
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 13 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.