please, uczmy się na błędach.....

13
od 2 dni dyskutujemy od umowach, jedni mają pretensje, ze nie udźwignęłam całego protestu, inni rozumieją, inni są załamani... kochani - wszyscy moi towarzysze różnorodnej, lecz wspólnej niedoli. UCZMY SIĘ NA BŁĘDACH. wypomina mi się, że tyle gadałam, a podpisałam. no pewnie, głupio to wyglada, tylko - GDYBYŚMY NIE CZEKAJĄC NA LIPIEC LUB INNE ŚWIĘTE NIGDY ZROBILI COŚ W MIĘDZYCZASIE, KULI ŻELAZO, PÓKI GORĄCE - nie musiałabym podpisywac umowy. GDYBYŚMY NEI WYBIERALI JAKO
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 13 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.