gorączka w połogu
0
Położnictwo i ginekologiaPołożnictwo i ginekologiaPołożnictwo i ginekologiaPołożnictwo i ginekologia
Problem kliniczny
jak wiadomo gorączka w połogu czyli powyzej 38 st jest niebezpieczna dla poloznicy
z drugiej strony często kobiety po porodzie są odwo
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.