Choroba Friedriecha - gdzie wysłać w Warszawie?
2
Medycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka klinicznaGenetyka kliniczna
Problem kliniczny
Mam pacjenta, 33 lata, 20 lat temu w Centrum Matki Polski w Łodzi rozpoznana choroba Friedriecha z komentarzem: "pomimo braku potwierdzenia w badaniach laboratoryjnych obraz kliniczny (stopa Friedriecha, przerost lewej komo
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.