Znieczulenie do stomatologii zachowawczej- refundowane czy nie
28
Witam,
małe mam doświadczenie ale z takim problemem spotykam się po raz pierwszy. Mianowicie w gabinecie, w którym zaczęłam pracować panuje zasada, że znieczulenie jest refundowane tylko do usuwania zębów. Do pozostałych procedur wykonywanych w ramach NFZ jest płatne, choć same zabiegi są oczywiście bezpłatne. a znieczulenie w tym gabinecie wątpliwej jakości koszt
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 28 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.