" Za bazę lokalową".....

33
Od wielu lat lekarze dyżuryjący wPogotowiu otrzymują rachunek do zapłaty w wysokości obecnie 75 zł miesiecznie. "Za korzystanie z bazy lokalowej" czyli ścisle mówiąc za to , że lekarz między wyjazdami nie czeka na ulicy aż przyjdzie wezwanie z centralnej dyspozytorni. W owej "bazie " zawiera sie więc ciepłe przytulne pomieszczenie, w którym czasem nie udaje sie jednak długo pobyć... Pewnie wliczane j
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 33 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.