Emeryt protestuje przed NFZ w Łodzi. Domaga się...
6
Łodzianin ma 65 lat i choruje na zwyrodnienie plamki żółtej. W lutym br. trafił do okulisty, który zalecił mu iniekcję, ale termin wyznaczył mu dopiero na gr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.