Lekarz: W niedzielę jestem prywatną osobą...

158
Bycie lekarzem to praca czy powołanie? Do zadania tego pytania skłania przypadek pani Barbary z Krakowa. Czuwała przy łóżku umierającego męża odesłanego na noc do domu przez szpital. Koło 3 w nocy w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 158 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.