Rzeszów: W mieście powstanie oddział neurologiczny?22 kwietnia 20130Neurologia- Chcielibyśmy otworzyć oddział neurologiczny. Ale to zależy od tego, czy NFZ podpisze z nami kontrakt na taki Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy