Rzeszów: W mieście powstanie oddział neurologiczny?

0
- Chcielibyśmy otworzyć oddział neurologiczny. Ale to zależy od tego, czy NFZ podpisze z nami kontrakt na taki
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.