86-latka po udarze trafia do szpitala: "Nie ma miejsca"

24
86-letnia kobieta po udarze i chora na serce próbowała dostać się do Szpitala Bielańskiego. Kied
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.