Szpitale piszą do ministra. "Powinien potraktować nas poważnie"

0
Świętokrzyskie szpitale żądają od ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza, by zwiększył wycenę punktu medycz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.