Szpitale piszą do ministra. "Powinien potraktować nas poważnie" 29 kwietnia 20130Świętokrzyskie szpitale żądają od ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza, by zwiększył wycenę punktu medyczTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy