Ośrodek radioterapii zbudują przy wojewódzkim szpitalu?

0
Trzy firmy chcą stawiać na Józefowie ośrodek radioterapii. Miałby ruszyć już jesienią przyszłego roku. - Jeśliby powstał, pacje
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.