Ośrodek radioterapii zbudują przy wojewódzkim szpitalu? 29 kwietnia 20130Onkologia klinicznaRadioterapia onkologicznaTrzy firmy chcą stawiać na Józefowie ośrodek radioterapii. Miałby ruszyć już jesienią przyszłego roku. - Jeśliby powstał, pacjeTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy