Lublin: Lekarz uniewinniony po raz drugi

0
Czwarty proces doktora Stefana N., który według prokuratury zaniechał zbadania tomografem 8-letniej Oliwii, zakończył się dziś uniewinnieniem lekarza. Dziew
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.