Apel o pediatrię w POZ
22
Prof. Alicja Chybicka oraz prof. Anna Dobrzańska zaapelowały do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza, aby jak najszybciej podjął prace w tym zakresie. Poproszono także, w osobnych listach, prezesa NRL Mac
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 22 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.