Radom: Dwoje pacjentów zmarło - lekarze na ławie oskarżonych
0
Błędy diagnostyczne i zaniedbania zarzuca prokuratura pięciu lekarzom i kieruje do sądu dwa akty oskarżenia. To wynik śledztw w sprawie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.