Wrocław: identyfikacja pacjentów za pomocą kodów kreskowych tylko w jednym szpitalu
1
Od nowego roku szpitale mają obowiązek zaopatrzyć swoich pacjentów w opaski identyfikacyjne zakładane na nadgarstek. Do tej pory tyl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.