Częstochowa: Śmierć niemowlęcia w szpitalu - czy lekarze są bez winy?
1
W szpitalu zmarło niemowlę. Za tę śmierć prokuratura obwinia ojca. Zarzuca mu m.in. znęcanie się nad dzieckiem. Jednak po sekcji
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.