Toruń: NFZ zapłaci za nadwykonania

1
Zmaleją długi szpitali. Narodowy Fundusz Zdrowia wypłaci lecznicom i przychodniom z regionu 28,5 mln zł za tzw. nadwykonani
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.