Opole: Neurochirurdzy pracują, pacjenci są bezpieczni. Na razie
0
Oddział neurochirurgii w Wojewódzkim Centrum Medycznym pracuje bez przeszkód, a rozmowy pomiędzy lekarzami i dyrekcją będ
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.