Zabrze: nowy szpital - Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka - ma być otwarty w sierpniu
0
W Zabrzu podpisano dziś umowę na budowę nowej części Szpitala Miejskiego - Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.