Skandal z wypisami w małopolskich szpitalach - sprawę bada NFZ
9
Małopolskie szpitale wypisały w zeszłym roku do domów 3112 pacjentów w tak złym stanie zdrowia, że następnego dnia wracali oni na oddziały, były też przypad
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.