Lekarze nie przepraszają za błędy - dlaczego?
9
- Bo dziś jak ktoś przeprasza, to znaczy, że jest winny - odpowiada prof. dr hab. n. med.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.